ХНУРЕ взяв участь у підготовці та проведенні міжнародної конференції ITDRR-2019

9 та 10 жовтня 2019 року в Києві відбулась міжнародна наукова конференція 4th IFIP Conference on Information Technology in Disaster Risk Reduction (ITDRR-2019). Конференція організована за підтримки Міжнародної Федерації з обробки інформації IFIP та  Харківського національного університету радіоелектроніки.
Голова конференції – професор Юкка Мураяма (Університет Цуда, Токіо, Японія); співголови – професор Ігор Гребеннік (ХНУРЕ) та професор Олена Чайковська (КНУКІМ). В урочистому відкритті конференції взяли участь член Програмного комітету конференції ректор ХНУРЕ Валерій Семенець.

Тематика конференції охоплює широке коло питань, пов’язаних зі створенням та реалізацією інформаційних технологій, орієнтованих на зниження ризиків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. Матеріали відібраних статей будуть опубліковані видавництвом Springer та проіндексовані у Scopus.

У конференції взяли участь вчені та провідні фахівці з Японії, Норвегії, Італіі, Франції, Індонезії, Болгарії та України.