Увага! Розпочато прийом заяв на участь в німецько-українських осінніх школах ДААД 2021 “Уроки біомедицини, отримані з нанотехнологій та штучного інтелекту”

З 27 вересня по 1 жовтня 2021 року на базі кафедри системотехніки Харківського національного університету радіоелектроніки за участі провідних учених ХНУРЕ, КНУ імені Тараса Шевченка, Технічного університету прикладних наук Вільдау та інших університетів Німеччини працюватиме німецько-українська осіння школа DAAD “Уроки біомедицини, отримані з нанотехнологій та штучного інтелекту”. З 4 по 8 жовтня така сама подія відбудеться на базі КНУ імені Тараса Шевченка.
Наукова програма охоплює найбільш інтригуючі теми щодо застосування нанотехнологій та штучного інтелекту в біомедицині. Участь студентів та молодих вчених безкоштовна і частково відкрита для загальної наукової аудиторії. Заходи організовує Технічний університет прикладних наук Вільдау (Technische Hochschule Wildau).
Осіння школа фінансуються Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) у рамках програми „Sommerschulen im Ausland 2021“ та підтримується Німецько-українським академічним товариством.
Високомотивованим аспірантам та молодим дослідникам, які мають досвід у галузі наук про життя чи комп’ютерних наук, пропонується подати заявки до 15 серпня 2021 року.
Більше інформації за посиланням.