Інформація щодо вибіркових дисциплін

Для кожного курсу та семестру визначена певна кількість кредитів, відведених під вивчення вибіркових дисциплін. Перед заповненням таблиці зверніть увагу на пояснення, яке наведене для кожного курсу окремо! Вибір дисциплін відбувається на наступний навчальний рік!

Студенту пропонується вибір як серед соціально-гуманітарних дисциплін, так і серед фахових (можливий вибір лише фахових дисциплін). Для кафедральних дисциплін вказані викладачі. Група відкривається при наявності не менше 15 слухачів, тому у разі якщо дисципліну вибере менше 15 студентів необхідно буде змінити вибір. Якщо студент не зробить свій вибір самостійно до 01.03.2021, освітня траєкторія студента буде вибрана автоматично.

Силабуси дисциплін Ви зможете знайти за посиланням.

Якщо у Вас з’являться питання, староста чи представник групи може задати запитання у Telegram https://t.me/Hubarenko_Yevhen чи написати на пошту evgen.gubarenko@nure.ua.

2-й прискорений та 3-й курси

Таблиця для вибору дисциплін

Пояснення для вибору дисциплін на 5 та 6 семестри. Студентам 2-го прискореного та 3-го курсів необхідно набрати 7 кредитів у 5 семестрі та 3 кредити у 6 семестрі.

3-й прискорений та 4-й курси

Таблиця для вибору дисциплін

Пояснення для вибору дисциплін на 7 та 8 семестри. Студентам 3-го прискореного та 4-го курсів необхідно набрати 5 кредитів у 7 семестрі та 5 кредити у 8 семестрі.

6-й курс (магістр, 3 семестр)

Таблиця для вибору дисциплін

Пояснення для вибору дисциплін на 3 семестр (магістратура). Студентам 6-го курсу необхідно набрати 27 кредитів. Для спрощення вибору рекомендовано вибрати дві 6-кредитних дисципліни та три 5-кредитних.