Освітня діяльність:
- Науковий керівник десяти кандидатських дисертацій.
Лекційні курси:
- «Теорія ймовірностей, ймовірнісні процеси та математична статистика»
- «Теорія комп`ютерних систем та методологія їх проектування»
Освіта та кар’єра
Доктор технічних наук (2006 рік, Харківський національний університет радіоелектроніки) за спеціальністю математичне моделювання та обчислювальні методи (01.05.02), тема дисертації: «Моделі та методи обробки даних при виявленні та оцінці параметрів траєкторій компактної групи малорозмірних космічних об’єктів».
Професор (2011 рік, кафедра телекомунікаційних систем, Харківський національний університет радіоелектроніки).
Інженер з експлуатації радіоелектронних засобів (1986, Житомирське військове училище радіоелектроніки, диплом з відзнакою).
1986-1989 – Програміст Центру контролю космічного простору
1990-2004 – Аспірант, викладач, доцент, заступник начальника кафедри, докторант Харківського військового університету.
2004-2007 – Завідувач науково-дослідного відділу НДІ.
2007-2015 – Професор кафедр телекомунікаційних систем та ЕОМ (з вересня 2011 р.) ХНУРЕ.
2015-2017 – Професор та завідувач кафедри Ужгородського національного університету.
2017-2018 – Завідувач лабораторії розвитку Системи контролю та аналізу космічного простору Національного центру управління та випробувань космічних засобів.
2018-2019 – старший науковий співробітник Головної астрономічної обсерваторії НАН України.
2018-2021 – Директор проекту CoLiTec у EOSDA (https://eos.com/).
Наукова діяльність
Член редакційної колегії журналу «Eastern-European Journal of Enter-prise Technologies»
https://jet.com.ua/en/editorial-board#sppb-addon-1580126503877
Науковий інтерес:
Проекти, пов’язані з сегментацією, класифікацією та виявленням рухомих об’єктів у відеопотоці, зокрема, і в потоці локаційних даних будь-якого діапазону в цілому. Розробка обчислювальних методів та програмного забезпечення: обробки зображень, обробки результатів спостережень; обробки кадрів астероїдних та сателітних оглядів; автоматичної та автоматизованої фотометрії змінних зірок; сегментації та визначення параметрів зображень; астрометрії; виділення, що рухається на зображеннях; каталогізації об’єктів на зображеннях. Розробка програмного забезпечення автоматизованого виявлення астероїдів, комет, змінних зірок та ШСЗ CoLiTec.
Міжнародна діяльність / участь у міжнародних проектах
Член міжнародного астрономічного союзу (http://www.iau.org/administration/membership/individual/15541/)
Нагороди та премії
2018 рік. Премія НАН України імені Є. П. Федорова “За відкриття природних та штучних об’єктів Сонячної системи з використанням спеціально створеного програмно-го забезпечення обробки астрономічних спостережень”. (https://www.nas.gov.ua/UA/competition/Pages/Projects.aspx?CompetitionID=070&Year=2017)
2013 рік. Переможець конкурсу KHARKIV-IT у номінації Найкращий проект у галузі розпізнавання, обробки, відтворення тексто-графічних та аудіо-візуальних даних.
2007 рік. Грамота Начальника Головного розвідувального управління Міністерства оборони України за вагомі здобутки у науково-технічній діяльності на користь ГУР МО України.
2006 рік. Подяка Голові Харківської обласної державної адміністрації та Голові Харківської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток науки та освіти, творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики у галузі освіти та науки.
Публікації та патенти
Має понад 200 публікацій та 25 патентів.