Інформація щодо вибіркових дисциплін першого (бакалаврського) рівня

Вибір на 2024-2025 навчальний рік необхідно зробити до 18:00 11 квітня 2024 року!

Для кожного курсу та семестру визначена певна кількість кредитів, відведених під вивчення вибіркових дисциплін. Перед заповненням таблиці зверніть увагу на пояснення, яке наведене для кожного курсу окремо! Вибір дисциплін відбувається на наступний навчальний рік!

Студенту пропонується вибір як серед соціально-гуманітарних дисциплін, так і серед фахових (можливий вибір лише фахових дисциплін). Для кафедральних дисциплін вказані викладачі. Група відкривається при наявності не менше 15 слухачів, тому у разі якщо дисципліну вибере менше 15 студентів необхідно буде змінити вибір. 

Питання прошу писати на пошту nadiia.kalaida@nure.ua (ст. викл каф. СТ Надія Калайда)

2-й прискорений та 3-й курси (групи КНТу-23 та КНТ-22)

Вибіркові дисципліни мають закрити 14 кредитів ECTS за рік: 11 кредитів в осінньому семестрі та 3 кредити і весняному. В осінньому семестрі, для зручності вибору виділено 3 блоки, з кожного блоку здобувач має обрати ОДНУ дисципліну. У весняному семестрі обирає ОДНУ дисципліну на 3 кредити. Дисципліна «Хмарні технології» розрахована на 2 семестри, отже, обираючи її в осінньому семестрі здобувач має обрати її і в весняному семестрі (і навпаки).

Таблиця вибору дисциплін

Силабуси дисциплін знаходяться знайти за посиланням.

3-й прискорений та 4-й курси (групи КНТу-22 та КНТ-21)

Вибіркові дисципліни мають закрити 10 кредитів ECTS за рік: 5 або 6 кредитів в осінньому семестрі (вибір однієї або двох із наведених в таблиці дисциплін на семестр) та 5 або 4 кредити в весняному семестрі (вибір однієї із наведених в таблиці дисципліни на семестр).

Таблиця вибору дисциплін

Силабуси дисциплін знаходяться знайти за посиланням.