Інформаційний день Еразмус+ на кафедрі системотехніки

18 вересня на кафедрі системотехніки в рамках заходів щодо Ночі науки в  ХНУРЕ відбувся інформаційний захід – інфодень. Захід було організовано в новоствореній навчально-науковій лабораторії Цифрових технологій кафедри системотехніки, яку було обладнано за кошти проекту Еразмус+ «Рамки цифрових компетенцій для українських вчителів та інших громадян», dComFra.

Організаторами інфодня стали співробітники кафедри системотехніки – учасники команди проекту dComFra.

У заході взяли участь викладачі кафедри системотехніки, учні та вчителі шкіл Харкова. В ході заходу завідувач кафедри системотехніки І.В.Гребеннік розповів про можливості, які надає проект щодо підвищення рівня володіння цифровими компетенціями, майбутньої сертифікації знань за міжнародною програмою ICDL.

І.В.Гребеннік проінформував учасників заходу про створення Рамки цифрових компетенцій для українських громадян та Рамки цифрових компетенцій для українських вчителів, запропонованих командою проекту dComFra та запросив вчителів до участі в проекті. Він зазначив, що Міністерство освіти і науки України планує затвердити методичні рекомендації щодо використання Рамки цифрових компетентностей для освітян, розробленої в ході реалізації проєкту dComFra.

Posted in Еразмус+, Події.