Ювілей професора кафедри системотехніки

21 січня 2022 року виповнюється 70 років професору кафедри системотехніки Сергію Івановичу Чайнікову, з яких 43 роки він присвятив науково-педагогічній роботі в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

У 1974 р. Чайніков С.І. закінчив Харківський інститут радіоелектроніки за спеціальністю «Системи управління», а у 1984 р. успішно захистив кандидатську дисертацію. Свій трудовий шлях у нашому університеті Чайніков С.І. розпочав у ПНДЛ АСУ підприємствами з дискретними виробничими процесами, працюючи на посадах інженера, старшого інженера, с.н.с., п.н.с. Як відповідальний виконавець виявляв творчу ініціативу і професіоналізм. З 1994 року він обіймає посаду доцента, а з 2008 року – професора кафедри системотехніки, на якій плідно працює до сьогодні.

Крім сумлінного виконання професійних обов’язків, Сергій Іванович виконував багато громадської роботи у профспілкових організаціях університету, за що йому неодноразово оголошували подяку, впродовж 10 років він працював на посаді заступника декана факультету комп’ютерних наук з навчальної роботи. Чайніков С.І. має близько 50 публікацій. На усіх ділянках роботи Сергія Івановича відрізняють відповідальне і творче ставлення до роботи, компетентність, комунікабельність. Він є висококваліфікованим працівником, заслужено користується повагою серед співробітників та студентів університету.

Вітаємо Вас, шановний Сергію Івановичу, з ювілеєм і бажаємо здоров’я, щастя, успіхів у праці і добробуту у Вашій родині!

Posted in Події.